Online: Nowe konstrukcje Danley Sound Labs
Dział: Aktualności |
|
Podczas tegorocznych targów InfoComm w Las Vegas firma Danley Sound Labs zaprezentowała dwie nowe konstrukcje - SM-60 i Jericho Horn.
SM-60 to niejako zmodernizowana i pomniejszona wersja opisywanego na naszych łamach modelu SH-50. Charakteryzuje się nie tylko mniejszymi wymiarami, ale też – za sprawą zastosowania obudowy z tworzywa – znacznie niższą masą, niż pierwowzór.
Drugą nowinką był Jericho Horn, kolejna odkrywcza konstrukcja Toma Danleya. Jest to trójdrożny zestaw koncertowy, o niebagatelnej mocy 11 kW. Docelowo – na targach zaprezentowano „niepełny” model prototypowy – będzie on miał moc na poziomie 17 kW! Warunki odsłuchowe w demo room nie pozwoliły na zaprezentowanie walorów nowej „armaty”, w związku z czym przeprowadzono prezentację na zewnątrz. Udowodniła ona wysoką skuteczność zestawu. Nie trzeba było urządzeń pomiarowych, by przekonać się, że Jericho Horn świetnie nadaje się do nagłaśniania dużych przestrzeni – zarówno głośność, jak i czytelność dźwięku, nawet na odległości lekko licząc 200 metrów, były wręcz zaskakujące.
www.danleysoundlabs.com
www.soundmission.eu

Zamieszczono: 29-07-2010 |
|
|